Yeni Opel Astra görücüye çıktı! İnanılmaz başkalaşım

 Yeni Opel Astra görücüye çıktı! İnanılmaz başkalaşım

Yeni Opel Astra görücüye çıktı! İnanılmaz başkalaşım

Alman otomotiv devi Opel, başarı hikayesi 30 yıl önceki efsanevi Kadette’e kadar uzanan ve en fazla satan modeli olma unvanını taşıyan Astra’yı iyice yeniledi.

Altıncı tür Astra, SUV modeller Mokka, Crossland ve Grandland’in peşinde Opel’in gözü kara ve saf tasarım felsefesiyle yorumlanan birincil hatchback modeli oldu.

Opel’in yeni cins Astra, markanın saf ve enerjik tasarım felsefesinin tekrar yorumlanmasını gözler önüne seriyor.

Opel, en fazla satan modeli Astra’nın altıncı nesline dair birincil görüntüleri paylaştı.

OPEL TARAFINDAN TÜRKİYE’YE NE VAKIT GELECEĞİ DE AÇIKLANDI

Tamamen yenilenen yeni Astra, Mokka, Crossland ve Grandland’ın arkasından cesur ve saf tasarım felsefesiyle yorumlanan Opel’in ilk hatchback modeli olmasıyla ön plana çıkıyor. 

bununla birlikte yeni Astra, çok miktar edilebilir hibrit teknolojisine sahip versiyonlarıyla da başta elektrikleniyor. Markanın yeni yüzü ve esas dış tasarım öğesi olan Opel Vizör’le daha devingen bir görünüme kavuşan yeni Astra’nın iç mekânında ise geniş ekranlar ve sezgisel kumandalarıyla en ince ayrıntısına kadar dijital Pure Panel dikkatleri üzerine çekiyor.

168 LED hücreye sahip en güncel Intelli-Lux LED® Pixel Far teknolojisine sahip olan yeni Astra’da, 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman versiyonları, bereketli dizel ve benzinli motorlar ile varlıklı kişiselleştirme seçenekleri öne çıkıyor. Yeni Opel Astra, 2022 yılında Türkiye’de yollara çıkmaya başlayacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir