Telefondan Instagram kapatma nasıl yapılır?

 Telefondan Instagram kapatma nasıl yapılır?

Telefondan Instagram kapatma nasıl yapılır?

Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan Instagram kullanıcı sayısı artarken; bir takım kullanıcılar da bu uygulamadan ayrılmak istiyorlar. Birbirinden bambaşka sebeplerden hesaplarını kapatmaya çalışan kullanıcılar, Instagram hesabımı nasıl kapatırım sorusuna cevap arıyorlar. İşte Telefondan Instagram kapatma bilgileri..

Instagram Hesap Silme Linki

TELEFONDAN INSTAGRAM KAPATMA NASIL YAPILIR?

Telefondan herhangi bir tarayıcı ile Instagrama giriş yapın. Sonrasında hesabımı sil sayfasına tıklayın. Bu noktada hesabınız aktifken silinebileceğini unutmamalısınız. Hesabı Instagram uygulamasından silmeniz mümkün değildir. Sayfada karşınıza çıkan hesabını niçin siliyorsun menüsünden sizi en iyi anlatan seçeneği işaretledikten sonra şifrenizi tekrar girin. Menüden herhangi bir seçeneği seçmeden hesabı silemeyeceğinizi unutmayın. Altta meydana çıkan hesabımı kalıcı olarak sil seçeneğine tıkladıktan sonra hesabı silmiş olacaksınız.

Silmek istediğiniz hesap öbür ise, hesabımı sil sayfasında, sağ üstteki köşede görülen kullanıcı adına tıklayıp hemencecik yanına yer alan simgeye dokunun. daha sonra çıkış yap seçeneğini tıklayarak silinecek hesaba girin ve yukarıda verdiğimiz adımları o hesapta uygulayın.

Bunun yanına Telefondan Instagram Hesap Silme Linki de kullanarak hesabı silmeyi hızlandırabilirsiniz. Güvenlik gereği aktif olamayan hesapların silinemediğini vurgulamak isteriz. Eğer hesaba erişemiyorsanız, öncelikle hesabı açacak hale getirmelisiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir