Kumalığı kabul etmeyince vurulan Emine, 138 jurnal hayat mücadelesini kaybetti

 Kumalığı kabul etmeyince vurulan Emine, 138 jurnal hayat mücadelesini kaybetti

Kumalığı kabul etmeyince vurulan Emine, 138 jurnal hayat mücadelesini kaybetti

Durum, 4 Şubat’ta Bismil ilçesine ast kırsal Selamet Mahallesi’nde meydana geldi. Evli ve 7 çocuk babası Aslan Karakaş amcasının kızı Emine’yi kuma almak istedi. Emine, kumalık talebini reddedince Aslan Karakaş tarafından silahlı saldırıya uğradı. Saldırının arkasında Emine, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri’nde tedaviye alındı, saldırgan kaçtı. Saldırıya uğradığı 4 Şubat’tan bugüne hayat mücadelesi veren Emine, dün gece yapılan bütün müdahaleye rağmen kurtarılamadı. 

GERİYE, ‘NE OLUR ELİNİZDEN GELENİ YAPIN’ GÖRÜNTÜLERİ KALDI

Emine’den geriye doğru saldırıya uğramasının peşinde çare gördüğü Yoğun Bakım Ünitesi’nde çekilen görüntüleri kaldı. Cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntülerde Emine, doktorlarıyla yaptığı görüşmede, kendisini iyileştirilmesi için yardım başvurusunda bulunduğu sözleri yer aldı. hayat mücadelesi verdiğini söyleyen Emine’nin görüntülere yansıyan ifadeleri şöyle:

60d327aac8c373002043501b

“Ben Emine, 16 yaşımdayım. Böyle oldum. Beni siz iyileştireceksiniz kıymetli hocalarım. İnşallah iyileştireceksiniz beni. Hastaneye sedyeyle gireceğim, yürüyerek çıkacağım inşallah. Sizler de beni iyileştirmek için, elinizden geleni yapacaksınız. Bundan eminim. Ağabeyim de benim için çok çabalıyor zaten. Çok seviyorum onu. İnşallah beni iyileştireceksiniz. Ne gerekiyorsa, yapmaya hazırız. Size güveniyorum. Ne olur elinizden geleni yapın. İki aydır yatıyorum, kendimi hiç bırakmadım. Kendime güvendim. Defalarca daha iyi olacağım dedim. Beni iyileştirmek için, elinizden geleni yapmaya çalışın lütfen.” 

Emine, Bismil ilçesindeki kırsal Yığın Mahallesi’nde toprağa verilirken, katil zanlısı Karakaş, halen yakalanamadı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir