İtildi mi, atladı mı? Elif Çakal’ın giz ölümü! Dövüldüğü anlar ortaya çıktı

 İtildi mi, atladı mı? Elif Çakal’ın giz ölümü! Dövüldüğü anlar ortaya çıktı

İtildi mi, atladı mı? Elif Çakal’ın giz ölümü! Dövüldüğü anlar ortaya çıktı

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde Cebeci Mahallesi’ndeki eski maden ocağındaki uçurumda,  geçtiğimiz cumartesi günü 15 yaşındaki Elif Çakal’ın cansız bedeni bulundu.

Çakal’ın 4 arkadaşı intihar ettiğini öne sürerken annesi ise kızının itildiğini öne sürdü.

BAĞIMSIZLIK BIRAKILDILAR

Elif Çakal’ın ölümüyle ilgili başlatılan soruşturmada gözaltına alınıp tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen Tuana Y., Senem T. ile 2 erkek arkadaşı adli teftiş şartıyla bağimsizlik bırakıldı.

Soruşturma sürerken Çakal’ın ölümünden kısa vakit önce yanındaki arkadaşlarından biri kadar çekilen görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Çakal’ın yanındaki iki kız arkadaşı göre düştüğü uçurum kenarında dövüldüğü görülüyor.

UZUN VAKIT GÖZYAŞI DÖKTÜ

Görüntülerde yere yatırılan Çakal uzun zaman göz yaşı döküyor. Çakal’ı iki kız arkadaşı döverken yan erkeklerin ise görünüm çektiği anlaşılıyor.

Kavgadan kısa vakit sonra genç kızın cansız bedeni uçurumda bulundu.

Elif Çakal'ın annesi kızının uçurumdan itildiğini öne sürmüştü.

Baba Kadir Çakal, “İşteydim, eve geldim. Kızım dedi oysa, ‘Baba, Elif intihar etmiş.” Senem diye bir kız var, o götürmüş. Çocuğun parasını alıyorlar, içkiye veriyorlar. Kandırıyorlar çocuğumu. İçirmişler, uçurumdan aşağıda atmışlar. O Senem ile bir arkadaşı var. Onlardan şüpheleniyorum. Elif fazla korkardı, balkondan bile bakamazdı” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir