İstanbul’da Bir Çocuk Tecavüze Uğrayarak Gebe Ka…

 İstanbul’da Bir Çocuk Tecavüze Uğrayarak Gebe Ka…

İstanbul’da Bir Çocuk Tecavüze Uğrayarak Gebe Ka…

Annesinin dini nikahlı yaşadığı birey, 11 yaşındaki çocuğa tecavüz etti. Ufak kızın gebe kaldığı, hekim muayenesi ile ortaya çıktı.

Düzce’de, yanına gelen 11 yaşındaki torununun hal ve hareketlerinden değişkenlik eden anneanne, ufak kızı hastaneye götürdü yapılan tetkikler sonrası torunun gebe olduğunu öğrendi.

Annesi A.K. ile birlikte İstanbul’da  oturan  11 yaşındaki kızı A.K., Düzce’de yaşamış anneannesinin ziyaretine geldi. Anneanne, torununun birkaç halinden şüphelenerek ufak kızı hastaneye götürdü. Doktor muayenesinden sonradan kızın gebe olduğu öğrenildi. Koşul Emniyet Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bildirildi.

GÖZALTINA ALINDILAR

Çocuk İzleme Merkezi’ne sevk edilen çocuğun burada annesinin imam nikâhı ile beraber yaşadığı H.Ç.’nin cinsel istismarına uğradığını itiraf ettiği öğrenildi. Ufak kız devlet korumasına altına alınırken, belirsiz H.Ç ve  kızın annesi A.K,. İstanbul Anadolu Adliyesi göre başlatılan soruşturma ile gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir