AK Parti’den CHP’li Öztrak’ın sözlerine yanıt: Etik dışı bir düşmanlık…

 AK Parti’den CHP’li Öztrak’ın sözlerine yanıt: Etik dışı bir düşmanlık…

AK Parti’den CHP’li Öztrak’ın sözlerine yanıt: Etik dışı bir düşmanlık…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal ağ hesabından CHP’ye sert karşı çıktı.

 Çelik, “Darbecilere söyleyecek sözü olmayanlar, milletimizin Cumhurbaşkanımız liderliğinde direnişini televizyonda seyredenler milletimizden özür dilemelidir” dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in sosyal medya hesabından yaptığı talimat şu şekilde;

Sn Cumhurbaşkanımız, muhtıraları kağıt parçasına çeviren, her türlü vesayeti milletimizin üzerinden söküp atan siyasetlere önderlik etmiştir. Darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz gecesi ölüme aleyhinde milletimizle beraber yürümüş bir liderdir.

‘CUMHURBAŞKANIMIZIN VE AİLESİNİN HAYATINI HEDEF ALMIŞTI’

O gece darbecilerin en büyük hedefi Cumhurbaşkanımızdı. Fetö aracısız olarak Cumhurbaşkanımızın ve ailesinin hayatını hedef almıştı.

Genel Başkanı 15 Temmuz gecesi darbecilerin yol vermesiyle kaçan CHP Sözcüsü, hiç yüzü kızarmadan Cumhurbaşkanımızın o gece “uçan sarayında konforlu şekilde semalarda dolaştığını” söylüyor. CHP Sözcüsünün bu ifadesi bir siyasi açıklama değildir. Etik dışı bir düşmanlıktır.

CHP tarihi baştan başa darbelerin savunucusu olmuştur, 15 Temmuz darbe girişimi başarısız olunca da milletimizin şanlı direnişini “itibarsızlaştırma” kampanyasını yürütmüştür ve halen yürütmektedir.

‘AKLI SIRA İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYOR’

Fetö’nün 15 Temmuz’da hedefinin Sn Cumhurbaşkanımız olduğunu ve Sn Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla milletimizin darbeye topyekun direndiğini mükemmel haberdar olan CHP Sözcüsü, aklı sıra 15 Temmuz direnişini itibarsızlaştırmaya çalışıyor.

Cumhurbaşkanımıza bu söyledikleri siyasi muhalefet değil, Yassıada zihniyetinin yansıması olan bir husumettir. Darbecilerin hedefindeki Cumhurbaşkanımıza bu şekilde iftira atılmasının başka bir manası yoktur.

MİLLETİMİZDEN ÖZÜR DİLEMELİDİR

Darbecilerin hedefindeki Türkiye Cumhurbaşkanı’nı bu şekilde amaç alan sözler siyaset değildir; Türkiye Cumhurbaşkanı’na düşmanlık edenlerin tercümanlığıdır…Darbecilere söyleyecek sözü olmayanlar, milletimizin Cumhurbaşkanımız liderliğinde direnişini televizyonda seyredenler milletimizden özür dilemelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir